-A A +A

Aicinām vietējos iedzīvotājus uz tikšanos par idejām un iespējām tās realizēt

2017-01-18 17:07

Ko mēs varam uzdāvināt Latvijai simtgadē? Kādas ir iespējas Erasmus+ programmā neformālajā izglītībā? Kādas ir sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas iespējas LEADER pieejā? Tik daudz iespēju, ideju, izaicinājumu!

Biedrība „Pierīgas partnerība” kopā ar Latvijas valsts simtgades biroju un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru piedāvā vietējiem iedzīvotājiem – nevalstisko organizāciju pārstāvjiem un citiem interesentiem – no Mārupes, Olaines un Babītes novadiem tikšanos, kurā būs iespēja ģenerēt idejas Latvijas simtgadei, uzzināt par jau esošajām iniciatīvām un iespējām, uzzināt par Erasmus+ programmas iespējām neformālajā izglītībā un darbā ar jaunatni, kā arī iepazīties ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju un atbalsta iespējām savu ideju īstenošanai.

Aicinām apmeklēt tikšanās reizes 6. februārī 18.00 Mazcenas bibliotēkā (Jaunmārupes sabiedriskā ēka, Mazcenu alejā 33/3, Jaunmārupē), 7. februārī 18.00 Babītes Kultūrizglītības centrā (Jūrmalas iela 14A, Piņķi) un 8. februārī 18.00 Olaines vēstures un mākslas muzejā (Zemgales iela 33, Olaine). Veidosim novadus un Latviju kopā!