-A A +A

Aicinām mājražotājus uz apmācībām par iepakojumu

2017-03-01 15:01

Vai vēlies uzzināt, kā attīstīt savu uzņēmējdarbību, noformēt savu produkciju? Mārupes novada dome kopā ar biedrību “Pierīgas partnerība” organizē uzņēmējiem bezmaksas apmācības par produktu iepakojumu vizuālo noformējumu.

Apmācības notiks 16. martā plkst. 10.00 “Mālkalni”, Mārupe (SIA “Multipack” telpās).

Pasākuma laikā tiksimies ar personīgās attīstības un biznesa treneri Kristīni Joannu Golubevu, kas palīdzēs atraisīt radošo domāšanu, ļaujot saskatīt jaunas iespējas un tās sasniegt, tādējādi attīstot esošo vai plānoto uzņēmējdarbību. Pasākumā būs iespēja iepazīties ar SIA “Multipack” darbību un piedāvājumu.

Par jaunākajām tendencēm uzņēmuma zīmola izveidē un par to, kā izvēlēties un noformēt produktu iepakojumu, stāstīs datordizainere Anda Niedra.

Pasākuma noslēgumā būs iespēja klausīties pieredzes stāstā no Vainags.com autores Jūlijas Gifordas (Gifford) – kā no idejas nokļūt līdz produktu pārdošanai „otrpus okeānam”.

Šo apmācību apmeklētāju lielākais ieguvums – iespēja apmācību laikā saņemt praktiskus padomus par produkta kopējo noformējumu un reklāmas dizainu. Lūdzam paņemt līdzi savu produktu, iepakojumu un reklāmas materiālus!

Dalībnieki: Aicināti visi interesenti.

Pieteikšanās: Lūdzam pieteikt dalību seminārā līdz 14.martam:

·  elektroniski uz e-pastu: liena.adamsone@marupe.lv vai

·  aizpildot anketu http://ej.uz/VIZ_Noformejums.

Pateicamies uzņēmumam SIA “Multipack” par viesmīlību un telpām.

Pasākuma programma ir pieejama šeit.